You are currently viewing Spotkanie z przedstawicielami Centrum Metodologii Badań w Naukach o Bezpieczeństwie Akademii WSB

14 czerwca 2023 roku odbyło się spotkanie dyrektora Interdyscyplinarnego Centrum Badań Uniwersytetu Warszawskiego „Tożsamość – Dialog – Bezpieczeństwo”  dr hab. Cezarego Smuniewskiego z przedstawicielami Centrum Metodologii Badań w Naukach o Bezpieczeństwie Akademii WSB prof. dr hab. Bernardem Wiśniewskim oraz dr hab. Andrzejem Czuprynskim, prof. AWSB.

Więcej informacji znajdą Państwo pod następującym linkiem: Spotkanie w Interdyscyplinarnym Centrum Badań Uniwersytetu Warszawskiego – Akademia WSB.